Ruijie-Reyee RG-ES110F-P 10-Port 10/100 Mbps Unmanaged PoE/PoE+ Switch
Το Ruijie-Reyee RG-ES110F-P είναι ένα unmanaged PoE switch με 8 θύρες δικτύου downlink 10/100BASE-T και υποστήριξη PoE/PoE+, 2 θύρες 10/100BASE-T uplink, 2.0 Gbps Switching capacity και 110W μέγιστο PoE power budget. Η βίντεο-επιτήρηση έχει γίνει ευρέως διαδεδομένη και αυξάνονται οι απαιτήσεις για switces που υποστηρίζουν μετάδοση δεδομένων και βίντεο καθιστώντας τα απαραίτητα για την ασφάλεια των επιχειρήσεων. Η σειρά RG-ES100 της Ruijie-Reyee παρέχει unmanaged switches επόμενης γενιάς, σχεδιασμένα ειδικά ώστε να υποστηρίζουν βίντεο-επιτήρηση ασφαλείας με πολλαπλά διαφορετικά χαρακτηριστικά προσφέροντας σταθερή και υψηλή ποιότητα απόδοσης σε σχέση με το κοστος, με μοντέλα που υποστηρίζουν PoE/PoE+ και non-PoE, με 6 έως και 26 θύρες δικτύου και δυνατότητα τοποθέτησης επιτραπέζια ή και σε rack, καλύπτοντας πολλαπλά σενάρια και projects.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα του RG-ES110F-P:
- 8x Θύρες 10/100BASE-T Downlink με υποστήριξη PoE/PoE+ (IEEE 802.3af/at)
- 2x Θύρες 10/100BASE-T Uplink
- Μνήμη Flash: 2 MB
- Μέγιστο PoE budget: 110W
- PoE Power Pins: 1 2+, 3 6-
- Μέγιστη ισχύς εξόδου PoE ανά θύρα: 30W
- Layer: Unmanaged
- Δυνατότητα switching: 2.0 Gbps
- Ρυθμός προώθησης πακέτων: 1.48 Mpps
- Μέγεθος μνήμης Buffer: 4Mbits
- Μνήμη Flash: 2MB
- Έλεγχος ροής, δυνατότητα απομόνωσης θύρας, υποστήριξη PoE watchdog:
DIP switch:
- Σε Default mode όλες οι θύρες μπορούν να επικοινωνούν μεταξύ τους. Flow Control On
- Πίνακας MAC address: 8K
- MTBF: >200K
- Συμμόρφωση ασφάλειας: EN 62638-1
- Μήκος Jumbo frame (MTU): 2048 bytes
- Auto, half-duplex, full-duplex negotiation, auto MDI/MDIX
- Switching mode: Store-and-forward
- Δυνατότητα επιτήρησης στο cloud
- Τροφοδοσία: Εσωτερικό τροφοδοτικό 100V AC/240V AC, 50 Hz/60 Hz, 3.0 A
- Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας:
- Χωρίς PoE: < 10 W
- Με πλήρες φορτίο PoE: < 120 W - Προστασία από υπερτάσεις:
- Θύρες: ±4 kV για κοινή λειτουργία
- Τροφοδοτικό: ±6 kV για λειτουργία σε common mode και ±6 kV για differential mode - Αθόρυβη fanless λειτουργία
- Εξωτερικό περίβλημα: Μέταλλο
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C έως 45°C
- Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C έως 70°C
- Υγρασία λειτουργίας: 10% RH έως 90% RH
- Υγρασία αποθήκευσης 5% RH έως 95% RH
- Υψόμετρο λειτουργίας: -500 ~ 5000m
- Διαστάσεις μονάδας (ΠxΒxΥ): 166 x 132.6 x 43 mm
- Καθαρό βάρος: 0.97 kg
- Βάρος με συσκευασία: 1.22 kg
- Επιτοίχια ή επιτραπέζια τοποθέτηση
- 3 χρόνια εγγύηση
Πλεονεκτήματα της σειράς RG-ES100:
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Ruijie |
| Τύπος Προϊόντος | POE Switch |
| Switching Capacity | 2.0Gbps |
| POE | Ναι |
| Downlink Ports | 8 |
| Uplink Ports | 2 |
| Network Speed | 10/100 |
| SFP Ports | Ναι |
| Management | Unmanaged |
| PoE Power Budget | 110W |