Ruijie-Reyee RG-ES110FG-P 8-Port 10/100 Mbps Unmanaged PoE/PoE+ Switch with 2 Gigabit Uplink Ports
Το Ruijie-Reyee RG-ES110FG-P είναι ένα unmanaged PoE switch με 8 θύρες δικτύου downlink 10/100Mbps και υποστήριξη τροφοδοσίας PoE/PoE+, 2 θύρες Gigabit 10/100/1000 BASE-T uplink, 5.6 Gbps Switching capacity και 110W μέγιστο PoE power budget. Η βίντεο-επιτήρηση έχει γίνει ευρέως διαδεδομένη και αυξάνονται οι απαιτήσεις για switces που υποστηρίζουν μετάδοση δεδομένων και βίντεο καθιστώντας τα απαραίτητα για την ασφάλεια των επιχειρήσεων. Η σειρά RG-ES100 της Ruijie-Reyee παρέχει unmanaged switches επόμενης γενιάς με μοντέλα που υποστηρίζουν PoE/PoE+ και non-PoE, με 6 έως και 26 θύρες δικτύου και δυνατότητα επιτραπέζιας τοποθέτησης, επιτοίχιας ή και σε rack, προσφέροντας σταθερή και υψηλή ποιότητα απόδοσης σε σχέση με το κοστος και καλύπτοντας ανάγκες πολλαπλών σεναρίων και project.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα του RG-ES110FG-P:
- 8x Θύρες 10/100BASE-T Downlink με υποστήριξη PoE/PoE+ (IEEE 802.3af/at)
- 2x Θύρες Gigabit 10/100/1000 BASE-T Uplink
- Μνήμη Flash: 2 MB
- Μέγιστο PoE budget: 110W
- Μέγιστη ισχύς εξόδου PoE ανά θύρα: 30W
- Layer 2: Unmanaged
- Δυνατότητα switching: 5.6 Gbps
- Ρυθμός προώθησης πακέτων: 4.1 Mpps
- Εξωτερικό περίβλημα: Μέταλλο
- Έλεγχος ροής, δυνατότητα απομόνωσης θύρας, υποστήριξη PoE watchdog:
DIP switch:
- Σε Default mode όλες οι θύρες μπορούν να επικοινωνούν μεταξύ τους. Flow control on.
- 200W H265: 20
- 400W H265: 10 - Μήκος Jumbo frame (MTU): 2048 bytes
- Πίνακας MAC address: 8000
- MTBF: >200.000
- Δυνατότητα επιτήρησης στο cloud
- Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας:
- Χωρίς PoE: 10 W
- Με πλήρες φορτίο PoE: 120 W - Προστασία από υπερτάσεις:
- Θύρες: ±4 kV για κοινή λειτουργία
- Τροφοδοτικό: ±6 kV για λειτουργία σε common mode και ±6 kV για differential mode - Αθόρυβη fanless λειτουργία
- Τροφοδοσία: Εσωτερικό τροφοδοτικό 100V AC/240V AC, 50 Hz/60 Hz, 3.0 A
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C έως 45°C
- Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C έως 70°C
- Υγρασία λειτουργίας: 10% RH έως 90% RH
- Υγρασία αποθήκευσης 5% RH έως 95% RH
- Διαστάσεις μονάδας (ΠxΒxΥ): 166 x 132.6 x 43 mm
- Καθαρό βάρος: 0.97 kg
- Βάρος (με συσκευασία): 1.22 kg
- Επιτοίχια ή επιτραπέζια τοποθέτηση
- 3 χρόνια εγγύηση
Πλεονεκτήματα της σειράς RG-ES100:
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Ruijie |
| Τύπος Προϊόντος | POE Switch |
| Switching Capacity | 5.6Gbps |
| POE | Ναι |
| Downlink Ports | 8 |
| Uplink Ports | 2 |
| Network Speed | Gigabit |
| SFP Ports | Ναι |
| Management | Unmanaged |
| PoE Power Budget | 110W |