Ruijie-Reyee RG-POE-50-60W-MG, 1-Port PoE Adapter, 2500Base-T, 50V, 60W
Ruijie-Reyee RG-POE-50-60W-MG, Passive PoE adapter μίας θύρας 2500Base-T, μέγιστη ισχύς εξόδου 50V, 60W
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα:
- Υψηλή απόδοση και απρόσκοπτη τροφοδοσία ρεύματος στο Access Point
- Ισχυρή προσαρμογή στο περιβάλλον με αντοχή σε θερμοκρασίες λειτουργίας από -10° C έως 45° C
- Καλύτερο εύρος προστασίας από υπερτάσεις
Τεχνικά Xαρακτηριστικά:
- Τάση εξόδου: 56VDC @ 1.08A
- Θύρα Gigabit LAN: 2.5G
- Ονομαστική τάση: 100-240VAC @ 50/60Hz
- Τάση εξόδου: 56VDC @ 1.08A
- Ρεύμα εισόδου: 1.5A@120VAC, 1.2A@240VAC
- Ρεύμα εισροής: <60A Peak @ 120VAC, <120A Peak @ 230VAC
- Μέση ενεργή απόδοση: 90.32%
- Απόδοση σε χαμηλό φορτίο (10%): 83.44%
- Κατανάλωση ισχύος χωρίς φορτίο: 0.130W
- Κυματισμός εξόδου: ≤ 1%
- Συχνότητα εναλλαγής: 65KHz
- Line Regulation: ≤ 5%
- Load Regulation: ≤ 5%
- Τροφοδοσία με 4 ζεύγη: Pin 1, 2, 4, 5 (+) και Pin 3, 6, 7, 8 (-)
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 0° C έως 40° C
- Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 έως 70°C
- Υγρασία λειτουργίας: 35 έως 95% Χωρίς συμπύκνωση
- Σύνδεση AC: Τριπολική είσοδος συσκευής τύπου C6
- Data IN / POE: Θωρακισμένη υποδοχή RJ45
- Προστασία από υπερτάσεις: Differencial και Common Mode
- Μέγιστη εκφόρτιση υπερτάσεων: 500A(8/20us) Ισχύς
- Μέγιστο ρεύμα παλμού: Δεδομένα 36A (10/1000us)
- Χωρητικότητα διακλάδωσης: <5 pF δεδομένα