Ruijie-Reyee RG-ES110D-P 8-Port 100Mbps + 2 Uplink 1000Mbps Ports Unmanaged PoE/PoE+ Switch
Κατασκευαστής: Ruijie
Κωδικός Προϊόντος: REYE-0019
Διαθεσιμότητα: Please Login
Το Ruijie-Reyee RG-ES110D-P είναι ένα unmanaged PoE switch με 8 θύρες δικτύου downlink 10/100Mbps και υποστήριξη PoE/PoE+, 2 θύρες Gigsbit uplink 1000Mbps και 110W μέγιστο PoE power budget. Η βίντεο-επιτήρηση έχει γίνει ευρέως διαδεδομένη και αυξάνονται οι απαιτήσεις για switces που υποστηρίζουν μετάδοση δεδομένων και βίντεο καθιστώντας τα απαραίτητα για την ασφάλεια των επιχειρήσεων. Η σειρά RG-ES100 της Ruijie-Reyee παρέχει unmanaged switches επόμενης γενιάς, σχεδιασμένα ειδικά ώστε να υποστηρίζουν βίντεο-επιτήρηση ασφαλείας με πολλαπλά διαφορετικά χαρακτηριστικά προσφέροντας σταθερή και υψηλή ποιότητα απόδοσης σε σχέση με το κοστος, και καλύπτοντας τις ανάγκες πολλαπλών σεναρίων και project των πελατών σε μικρής και μεσαίας κλίμακας επιχειρήσεις, συστημάτων παρακολούθησης και SOHO.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα του RG-ES110D-P 8-Port Unmanaged PoE Switch:
  • 8x Θύρες 10/100BASE-TX Downlink με υποστήριξη PoE/PoE+ (IEEE 802.3af/at)
  • 2x Θύρες Gigabit 10/100/1000BASE-TX Uplink
  • Layer: Unmanaged
  • Μέγιστο PoE budget: 110W
  • Δυνατότητα switching: 5.6 Gbps
  • Ρυθμός προώθησης πακέτων: 4.17 Mpps
  • Έλεγχος ροής, δυνατότητα απομόνωσης θύρας
  • Πίνακας MAC address: 2000
  • MTBF: >200.000
  • Auto, half-duplex, full-duplex negotiation, auto MDI/MDIX
  • Switching mode: Store-and-forward
  • Δυνατότητα επιτήρησης στο cloud
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: <129W
  • Προστασία από υπερτάσεις: 6kV
  • Αθόρυβη fanless λειτουργία
  • Τροφοδοτικό: 53V DC / 2.24A
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C έως 45°C
  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C έως 70°C
  • Υγρασία λειτουργίας: 10% RH έως 90% RH
  • Υγρασία αποθήκευσης 5% RH έως 95% RH
  • Διαστάσεις μονάδας (ΠxΒxΥ): 190 x 100 x 28 mm
  • Βάρος (με τη συσκευασία) 1.3 kg
  • 3 χρόνια εγγύηση
 PartnerNet-Ruijie Reyee RG-ES100 Series Unmanaged Switches Datasheet
Πλεονεκτήματα της σειράς RG-ES100:
Χαρακτηριστικά
Κατασκευαστής Ruijie
Τύπος Προϊόντος POE Switch
Switching Capacity 5.6Gbps
POE Ναι
Downlink Ports 8
Uplink Ports 2
Network Speed Gigabit
Management Unmanaged
PoE Power Budget 110W